İş Bankası EFT Saati

iş bankası eft saati

Türkiye’nin bankacılık alanındaki lider kurumlarından birisi olan Türkiye İş Bankası 1924 yılında Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından kurulmuştur. Bugün aktif büyüklük içerisinde dünyanın en büyük 118. bankası haline gelen İş Bank ülkemizin yüz akı olmuştur. Atatürk’ün sahip olduğu İş Bankası hisseleri ölümünden sonra gözetim için CHP’ye devredilmiş ve bu hisselerden elde edilen temettü geliri Atatürk’ün vasiyeti üzerine Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumu’na aktarılmaktadır. Ülkemizdeki köklü bankacılık sistemlerinden birisi olan Türkiye İş Bankası’nın EFT para transfer yöntemi ile arkadaşınıza veya akrabalarınıza para göndermek mi istiyorsunuz ? Fakat eft saatinin en son saat kaçta bittiğini merak ettiğiniz için bu sayfaya giriş yaptınız. Bu yazımız İş Bankası eft saati ve iş bankasının eft ücretleri ne kadar bunları içeriyor.

İş Bankası EFT Saati

Sizi daha fazla merak ettirmeden Türkiye İş Bankası EFT Saati hakkında bilgilendireceğiz.


İş Bankası EFT Saati : 09:00 ile 17:00 arasında eft yapılabilmektedir. Eğer 17:00 den sonra internet şubeden eft yapmak isterseniz talimatınız bir sonraki iş gününde işleme alınacak ve eft işlemi tamamlanacaktır. Cuma gününden sonra eft yapmak için ilk mesai başlangıç gününü beklemeniz gerekmektedir. Bu nedenle haftasonu eft işlemi yapılmamaktadır. Fakat cumartesi ve pazar günleri İş Bankası internet şubesi müşterisi iseniz havale işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İş Bankası EFT Ücretleri

 ŞubeATMİnternet ŞubeMobil Şube
Hesaba EFT55 TL10 TL4.5 TL4.5TL
İsme EFT50 TL10 TL4.5 TL4.5TL
Geç EFT12 TL6.5 TL6.5 TL

İş Bankası EFT Sorgulama

İş Bankası eft işleminizi tamamen doğru yaptıysanız eft işleminiz tahmini olarak 30 dakika içinde mutlaka karşı tarafa ulaşacaktır. İsim Soyisim ve IBAN bilgilerini eksiksiz girmeniz eft işleminizi başarıyla tamamlanmasını sağlayacaktır. Eğer uzun bir süre beklemenize rağmen eft işleminiz gerçekleşmedi ve para karşıdaki kişiye ulaşmadıysa 0850 724 0724 nolu Türkiye İş Bankası müşteri hizmetlerini aramanız iyi olacaktır. Görevlilere durumunuzu anlatarak eft işleminizde yaşanan sorunu öğrenerek giderebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın