Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır

Dijital bankacılık alanında çağ açarak ülkemizde bankacılık sektöründe bazı değişimler yaşanmasını sağlayan Enpara yepyeni servisi ile bankacılık sektörüne damga vuracak. Uzun yıllardan beri bir banka hesabı olarak işlev gören Enpara havale ve eft işlemlerinden ücret almaması ile ve düzenlediği kampanyalarla yaptığınız alışverişlerden belli bir miktarda tasarruf yapmanızı sağlıyordu. Şimdi çıkarttıkları kredi kartı ile de çok güzel avantajları siz kullanıcılarına sunuyorlar. Bu konumuzun içeriğinde enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, enpara kredi kartı nasıl alınır bunları anlatıyoruz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Enpara müşterilerinin uzun süredir beklediği kredi kartı seçeneği nihayet çıkmış durumda. Enpara’nın bir kaç yıldır kredi kartı seçeneği hakkında çalışmalar yaptığı ve müşterilerine en iyi kredi kartı avantajını sunacakları biliniyordu. Nihayet beklenen zaman geldi ve geçtiğimiz günlerde Enpara artık kredi kartı hizmeti de sunacağını müşterilerine açıkladı.


Enpara kredi kartı başvurusu yapabilmek için öncelikle Enpara’da bir hesabınızın bulunması gerekiyor. Eğer Enpara banka hesabınız yoksa hemen enpara.com adresine giderek banka kartı servisine hızlıca başvurunuz. Başvurunuzu tamamladıktan sonra banka yetkilileri sizi telefonla arayacak ve randevu günü verecektir. Belirttikleri bu günde evinize veya işyerinize gelerek size banka kartınızı takdim edecekler, sözleşme imzalayacaksınız. Kartınızı da teslim aldıktan sonra artık Enpara İnternet Şubesi’ne giriş yapabilirsiniz. Karşınızdaki Enpara İnternet Şubesi Menüsünden Ürünler kısmına tıklayarak “Kredi Kartı” seçeneğini tıklayıp kredi kartın başvurunuzu verebilirsiniz.

Bu aşamadan sonra banka tarafından değerlendirilmeye alınan durumunuz kısa süre içerisinde belli olacaktır. Banka tarafından kredi notunuzun durumuna göre, eski enpara müşterisi iseniz hesabınızda düzenli olarak tuttuğunuz TL mevduatlarınıza göre kredi kartı başvurunuz olumlu veya olumsuz sonuçlanacaktır.

Enpara Kredi Kartının Avantajları Nelerdir ?

Müthiş bir bankacılık başarısı gösteren Enpara yine ortalığa bomba gibi düştü. Kredi kartından aidat almayan Enpara ilginç bir şekilde düzenli harcama yapanlara 100 TL aidat ücreti ödüyor. Evet yanlış duymadınız siz aidat ücreti ödemiyorsunuz. Enpara size kredi kartınızı düzenli kullandığınız için 100 TL aidat ödüyor. Bu aidat ödeme işlemini en az 2 yıl olarak ödeyeceklerini belirtiyorlar. Yani 2 yıl içinde enpara kredi kartı kullandığınız için totalde 200 TL kazanabilirsiniz.

En dikkat çekici özelliği bu olan Enpara Kredi Kartı ile alışveriş yaparken zevk alacak ve kredi kartı kullanmanın keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız.

Bir Cevap Yazın