Denizbank EFT Saatleri

Ülkemizdeki yabancı sahiplikli bankalardan birisi olan Denizbank ilk olarak 1983 yılında devlet bankası olarak kuruldu. Amacı denizcilik sektörünü finanse etmek ve desteklemek olan bu nedenle Denizbank olarak isimlendirilen banka önce 1997 yılında özelleştirildi daha sonra 2006 yılında Avrupalı finans grubuna satıldı. Bu grup tarafından yönetilen banka 2012 yılında Citi gruba devredildi. Halen Citi’nin elinde olan banka bugün milyonlarca müşteriyle ulaşmış durumda. Televizyon reklamcılığını etkin kullanan Denizbank bu reklamlarında “Hayat Deniz’de Güzel!” sloganını kullanarak güzel bir pr çalışması yapmış oldu. Yazımızda Denizbank eft saatleri nin kaçta başlayıp kaçta bittiğini ve işlem ücretlerinin ne kadar olduğunu bulabileceksiniz.

Denizbank EFT Saatleri

Günlük hayattaki en önemli alışverişlerden birisi de para alışverişidir. İş hayatında ve arkadaşlar arasında zorda olanlara veya bir borcumuzu ödemek istediğimizde paramızı bankalar aracılığıyla güvenli bir şekilde göndeririz. Bankalar arasında hızlı ve güvenli transfer imkanı sunan EFT işlemini bir çok banka desteklemekte. Denizbank’ta eft yapabileceğiniz bankalar arasında yer aldığı için en çok merak edilen şeylerden birisi Denizbank eft saatleri. Günlük eft işlemlerinizi Denizbank’da saat 08:30 ile 17:00 arasında yapabilirsiniz. Bu saatler içerisinde yapılan eft işlemleri aynı gün içinde karşı bankaya transfer edilir. Hafta sonunda internet şubesinden yapılacak olan EFT ler ise sisteme kayıt edilir ve pazartesi günü mesai başlangıcından itibaren sırayla işleme alınır.

Denizbank EFT Ücretleri

 ŞubeATMİnternet ŞubeMobil Şube
Hesaba EFT42 TL7.5 TL4.5 TL3.5 TL
İsme EFT7.5 TL4.5 TL3.5 TL
Geç EFT52 TL10 TL7.25 TL6.5 TL

Denizbank EFT Sorgulama

Denizbank ile yapılan eft işlemleriniz mesai saatleri içerisinde 5 ve 30 dk arasında karşı tarafa ulaşacaktır. Alıcı bilgilerini ve alıcının IBAN numarasını doğru girdiğiniz takdirde eft işleminizde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. 30 dk beklemenize rağmen eft niz yerine ulaşmadıysa 0850 222 0800 nolu Denizbank müşteri hizmetlerini arayınız. İlgili müşteri temsilcisine eft işleminde yaşadığınız sıkıntıyı anlatırsanız sizlere yardımcı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir